Raytaş

DEMİR AĞLARIN GÜVENİLİR TAŞIYICISI...

Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı, firmamızca verilen başarılı hizmetlerden biridir. bu taşımacılık türü, en çok tercih edilen alternatifler arasında yer almaktadır. Tercihin altında yatan nedenlerden ilki, diğer taşımacılık türlerine nazaran çok daha risksiz bir sevkiyat sürecinin vaat edilebilmesidir. Raylı sistemlerde transfer işlevi gören taşıtlarla verdiğimiz bu hizmet ile ilgili olarak çok sayıda mutlu müşterimiz portföyümüzde yer alır.

Demiryolu Yük Taşımacılığı Nedir?

Global bir dünyanın doğal sonuçlarından biri de, küresel çapta ticaretin söz konusu olmasıdır. Küresel ticari faaliyetler, herhangi bir mal ve ya ürünün menşei olarak kabul edilen üretim noktasından çeşitli kanallarla transfer edilmesini ve farklı pazarlarda satışa sunulması anlamına gelir.

Pek çok şirket, ister ürünün doğrudan üreticisi olsun, ister se tedarikçisi herhangi bir taşıma kanalı ile kendi pazarı ve tüketicisiyle ürünü buluşturur. Bu sayede yüksek kar marjlarıyla belli bir ürün için satış sahası yaratılmaktadır. Bazı durumlarda, yüksek tonajlı mal ve ya ürünlerin sevkiyatı söz konusu olabilir. Böyle bir durumda, transfer konusunda tercih edilebilecek en doğru ve ekonomik taşımacılık şekli demiryolu taşımacılığı olur. Taşınması gereken ürün, kişi ya da firma tarafından belirmene sevkiyat noktasından alınır ve varış noktasına, yükün miktar ve hacmine göre tekli ya da çoklu vagon tekniğiyle transfer edilir. Demiryolu Yük Taşımacılığı Nedir? sorusunu bu şekilde yanıtlandırmamız mümkündür.

Demiryolu Neden Tercih Edilir?

Kişilerin herhangi bir transfer hizmeti almadan önce yanıt aradığı sorulardan biri Demiryolu neden tercih edilir? Sorusudur. Bu sorunun tek bir yanıtı yoktur. Çünkü bu yük taşımacılığı türü çok yönlü ve son derece avantajlıdır. Demiryolu taşımacılığı avantajları

  • Diğer taşımacılık türlerine kıyasla çok daha düşük maliyetlidir ve çok daha büyük hacme sahip yüklerin transfer edilebilmesi konusunda da avantaj sağlamaktadır.
  • Demiryolu taşımacılığı, global çapta transfer olanağı tanımaktadır. Ülkemizin tüm bölgelerine demir yolu kanalıyla ulaşmak mümkündür. bu durum dünyanın pek çok yeri için de aynı özelliktedir. Özellikle kara bağlantısı olan ülkeler arasında transit demiryolu taşımacılığı mümkün olmaktadır.
  • Doğaya zarar vermeyen ve çevre kirliliği yaratmayan bir taşımacılık türüdür. Sadece bu nedenle bile, şirket politikası kapsamında doğayı korumaya yer veren firmalarca tercih edilir. ayrıca yine aynı sebeplerle, pek çok ulusal ve global otorite tarafından da demiryolu taşımacılığı önerilmekte ve desteklenmektedir.
  • Demiryolu taşımacılığında tam anlamıyla transit taşımacılık standartları bulunur. Yani taşınan yükün karayolunda olduğu gibi, trafik ve ya durak gibi zaman alan parametrelerden etkilenmesi söz konusu değildir. gelişen teknoloji ile birlikte zaman kaybı da minimum sevidedir.

  Siz de herhangi bir riskle karşılaşmadan, demiryolu kanalıyla yük taşımacılığı hizmetimizi almak isterseniz Raytaş firmamızla irtibata geçebilir, sizin için en uygun seçenekler ve piyasa koşullarının çok altında yüksek kaliteli demiryolu taşımacılık hizmeti alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz

BİZE YAZIN

Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formumuzu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir; Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiye ve Fiyat Tekliflerimize Ulaşım Sağlayabilirsiniz.