Raytaş

DEMİR AĞLARIN GÜVENİLİR TAŞIYICISI...

Depolama Hizmetleri

Depolama hizmetleri, büyük çaplı firmalar tarafından ihtiyaç haline gelmiş hizmetler arasında yer almaktadır. Depolama işleminin firmalar için, bu denli ihtiyaç haline gelmesinde belli başlı nedenler bulunmaktadır. Bu nedenlerin ilki, değişen ticari alışkanlıklar ve taktiklerdir.

Ürün Depolama Nedir?

Depolama, ya da bir diğer ismiyle ürün depolama firmalar tarafından satışa sunulan ürün ve ya malların, satın öncesinde stoklanması anlamına gelmektedir. Firmaların sattıkları ürünleri stoklaması, süreç içerisinde piyasalarda meydana gelebilecek krizlerden ve ya fiyat değişimlerinden korunmaları için önemli önlemler arasında yer alır.

Stoklanan ürünler satış dönemi gelene dek, kendi özelliklerine uygun olan saklama ve depolama koşullarında uygun alanlarda bekletilir. İhtiyaç halinde satışa sunulur. Stok süresince, satışı yapılan ürünün fiyatı artabilir, piyasada ciddi bir kriz yaşanabilir ya da ürünün üretimi durdurularak yeniden temin edilememesi gibi durumlarla karşılaşılabilir. Stok miktarı çok olan firmalar bu gibi olumsuz durumlarda mümkün olan en az şekilde etkilenecekleri için, hem firma karlılığı hem de prestiji açısından olumlu gelişmeler yaşayabilmektedir.

 

Depolama Hizmeti Nedir?

Firmaların, stokladıkları malları uygun koşullarda saklayabilmeleri için alan yaratmaları son derece maliyetli işlemler arasında yer almaktadır. Depolama alanının inşası, ürünlere uygun depolama koşullarının oluşturulması, raf ve stok ekipmanları ve personel maliyeti, firmalar için ekstra maliyet anlamına gelmektedir. Pek çok firma bu nedenle depolama hizmeti alarak, bu ihtiyaçlarını giderir.

Raytaş firmamız, yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla, hizmet yelpazesi içerisinde depolama hizmetlerine de yer vermektedir. Tüm firmalar için demiryolu ve karayolu taşımacılığının yanı sıra, depolama konusunda da hizmet vermektedir. Müşteri talebine bağlı belirlenen metrekarelik alanlarda, ürün özelliklerine bağlı olarak anlaşma süresince depolama hizmeti verebilmekteyiz.

Depolama süresince, alanlarımızda saklanan her türlü malın sorumluluğu tarafımıza aittir. Malın niteliğine uygun saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Ürün özelliklerine bağlı olarak farklı ısı ve ışık özellikli depolama alanları yaratabilmemiz mümkündür ve firmamızdan hizmet aldığınız süre boyunca tüm ürünleriniz sigortalı olarak depolanmaktadır. Depolama hizmetleri fiyat ve tekliflerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BİZE YAZIN

Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formumuzu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir; Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiye ve Fiyat Tekliflerimize Ulaşım Sağlayabilirsiniz.