Raytaş

DEMİR AĞLARIN GÜVENİLİR TAŞIYICISI...

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı, dünya çağında yük ve ya eşya taşımacılığı söz konusunda tercih edilen en klasik seçeneklerden biridir. Dünyanın pek çok yerine karayolu vasıtalarıyla erişim sağlanabilmesine olanak tanıyan karayolları bulunmaktadır. Yük ve eşya taşımacılığının yanı sıra, canlı hayvan taşımacılığı için de son derece elverişli olan karayolu taşımacılığı, transit sevkiyat yollarının inşası ile birlikte, transfer süresi konusunda da oldukça avantajlıdır.

Karayolu Taşımacılığı Özellikleri Nelerdir?

Bir yükün transfer sürecinde maliyetleri belirleyen çeşitli parametreler vardır. Bu parametrelerden biri de, tercih edilen taşımacılık türüdür. Yük transferinde tercih edilen taşımacılık kanalı, özellikle ticari bir amaçla sevk edilen yükün karlılığı üzerinde de büyük oramda etkili olur. Ticaret yapacağınız maldan edeceğiniz karı da arttırmaktadır.

Karayolu taşımacılığı özellikleri açısından,  firmamız çok sayıda avantaj sunmaktadır. Bu avantajlardan biri, adet sayısı ve hacmi fazla olan yüklerin, kısa mesafelerde uygun fiyatlarla transfer edilebilmesidir. Taşınacak malın kaparine uygun olarak tahsis edeceğiniz transfer araçlarımızla, transfer sürecinde meydana gelebilecek olumsuz durumların da önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Karayolu Taşımacılığının Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Yük taşımacılığında, tercih edilen transfer türlerinin tamamında hem eksi hem de artı yönlen bulunmaktadır. Bu durum karayolu yük taşımacılığı konusunda da değişmez. Yük tonajına bağlı olarak uzun mesafelerde karayolunun tercih edilmesi, maliyeti arttıran durumlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüksek hacme sahip olan yüklerin transferinde karayolunun tercih edilmesinde de yine benzer bir durum söz konusudur.

Raytaş firmamız, siz değerli müşterimizin piyasanın çok daha altında, maksimum müşteri memnuniyeti sağlayan hizmetler vermeyi hedeflemektedir. Buradan hareketle, karayolu taşımacılığındaki riskleri ortadan kaldırabilmek adına, yük taşımacılığında korumalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Ayrıca, transfer edeceğimiz mal ve ya yükün sigortalı olarak sevkiyat başlangıç noktasından varış noktasına iletilmesi sağlanır.

Yükün net kapasitesine uygun transfer araç seçimlerinin yapılması da yine maliyeti düşürebilmek amaçlı aldığımız önlemler arasındadır. Bu sayede ihtiyacınızın üzerinde geniş hacimli bir araç nedeniyle transfer sürecinde aşırı yakıt tüketimi söz konusu olmayacağından, tasarruf sağlanmış olur. bu durum nakliye için ödenecek toplam maliyete de yansıtılarak, hizmet bedeli çok daha ekonomik bir rakam üzerinden değerlendirilir. 

Karayolu Taşımacılığı Fiyatları

Karayolu taşımacılığı fiyatları konusu ile ilgili olarak net bir rakam verebilmek için, firmamızla irtibata geçmeniz önemlidir. Transfer ücretlerini belirleyecek olan ilk konu, taşımak istediğiniz yükün hacmidir. Hacme ve ağırlığa bağlı olarak, transfer araçları değişkenlik göstereceğinden fiyat değişir.  Bunun yanında, taşınacak yükün niteliği de önemlidir. Yükün hassasiyetine bağlı olarak, firmamızca soğuk alanda taşıma, hassas taşıma ve yük niteliğine uygun paket malzemeleri tercih edilir. tüm bu hizmetlere bağlı olarak yine hizmet maliyetinde değişkenlikler olabilir. yüksek hizmet kalitesi ve çok sayıda memnun müşterisi ile Raytaş firmamız, transfer hizmetleri konusunda yanınızdadır. Detaylı bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

BİZE YAZIN

Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formumuzu Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir; Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgiye ve Fiyat Tekliflerimize Ulaşım Sağlayabilirsiniz.